Розклад автобусів в Німеччину


Україна-Німеччина

Виїзд з України: вівторок, четвер, субота

Місто відправлення Місце посадки і висадки Час відправлення Час прибуття **
Запоріжжя автовокзал пн, пт - 16:00
Дніпропетровськ автовокзал (26-я, 27-я пл.) пн, пт - 18:00
Харків автовокзал (пр-т Гагаріна) пн, пт - 22:00
Полтава автовокзал вт, сб - 0:30
Лубни вт, сб - 2:30
Київ автостанція «Київ»
(ж / д вокзал, вул. С.Петлюри, 32)
автостанція «Дачна»
6:30

6:45

Житомир автовокзал (1-а, 2-я пл.) 8:00
Рівне автовокзал (11-я, 12-а, 13-а пл.) 10:00
Львів автовокзал «Стрийський» (3-тя пл.) 13:30
Дрезден Riegelplatz
4:30 *
Лейпциг ZOB (Goethestraße)
6:00 *
Магдебург ZOB (Konrad Adenauer Platz, 1)
7:00 *
Брауншвейг ZOB (Berliner Platz, 1)
8:30 *
Ганновер ZOB (Rundestraße, 12)
9:30 *
Білефельд ZOB (Brackwede, Eisenbahnstraße, 42)
10:30 *
Дортмунд ZOB (Steinstraße, 39)
12:00 *
Ессен ZOB (bei Hbf, Freiheit)
12:30 *
Дуйсбург ZOB (Mercatorstraße, 74-94)
13:00 *
Дюссельдорф ZOB (bei Hbf, Worringerstraße, 138)
13:30 *


Німеччина-Україна

Виїзд з Німеччини: вівторок, четвер, субота

Місто відправлення Місце посадки і висадки Час відправлення Час прибуття **
Дюссельдорф ZOB (bei Hbf, Worringerstraße, 138) 5:30
Дуйсбург ZOB (Mercatorstraße, 74-94) 6:00
Ессен ZOB (bei Hbf, Freiheit) 6:30
Дортмунд ZOB (Steinstraße, 39) 7:15
Білефельд ZOB (Brackwede, Eisenbahnstraße, 42) 8:30
Ганновер ZOB (Rundestraße, 12) 10:00
Брауншвейг ZOB (Berliner Platz, 1) 11:00
Магдебург ZOB (Konrad Adenauer Platz, 1) 12:30
Лейпциг ZOB (Goethestraße) 14:00
Дрезден Riegelplatz 15:30
Львів автовокзал «Стрийський» (3-тя пл.)
6:00 *
Рівне автовокзал (11-я, 12-а, 13-а пл.)
9:00 *
Житомир автовокзал (1-а, 2-я пл.)
11:00 *
Київ автостанція «Дачна»
автостанція « Київ »
(ж / д вокзал, вул.С.Петлюри, 32)

13: 00 *

13:30 *
Лубни
ср, чт - 17:00
Полтава автовокзал
ср, чт - 19:00
Харків автовокзал (пр-т Гагаріна)
ср, чт - 21:00
Дніпропетровськ автовокзал (26-я, 27-я пл.)
чт, пн - 00:00
Запоріжжя автовокзал
чт, пн - 1:30

Україна-Німеччина

Виїзд з України: вівторок, субота

Місто відправлення Місце посадки і висадки Час відправлення Час прибуття **
Запоріжжя автовокзал пн, пт - 16:00
Дніпропетровськ автовокзал (26-я, 27-я пл.) пн, пт - 18:00
Харків автовокзал (пр-т Гагаріна) пн, пт - 22:00
Полтава автовокзал вт, сб - 0:30
Лубни вт, сб - 2:30
Київ автостанція « Київ »
(ж / д вокзал, вул. С.Петлюри, 32)
автостанція «Дачна»
6:30

6:45

Житомир автовокзал (1-а, 2-я пл.) 8:00
Рівне автовокзал (11-я, 12-а, 13-а пл.) 10:00
Львів автовокзал «Стрийський» (3-тя пл.) 13:30
Хемніц ZOB
5:30 *
Гера ZOB   6:15 *
Хоф Autohof (А-9)   7:30 *
Нюрнберг ZOB
9:00 *
Інгольштадт ZOB   10:00 *
Мюнхен P + R Fröttmanning   11:00 *
Ульм ZOB (Böfingen)   13:00 *
Штутгарт Flughafen Stuttgart, Busterminal, P14
14:00 *
Хайльбронн ZOB
15:00 *


Німеччина-Україна

Виїзд з Німеччини: вівторок, субота

Місто відправлення Місце посадки і висадки Час відправлення Час прибуття **
Хайльброн ZOB 4:30
Штутгарт Flughafen Stuttgart, Busterminal, P14 5:30
Ульм ZOB (Böfingen) 6:30
Мюнхен P + R Fröttmanning 8:30
Інгольштадт ZOB 9:30
Нюрнберг ZOB 10:30  
Хоф Autohof (А-9) 12:30  
Гера ZOB 13:45  
Хемніц ZOB 14:30
Львів автовокзал «Стрийський» (3-тя пл.)
6:00 *
Рівне автовокзал (11-я, 12-а, 13-а пл.)
9:00 *
Житомир автовокзал (1-а, 2-я пл.)
11:00 *
Київ автостанція «Дачна»
автостанція « Київ »
(ж / д вокзал, вул.С.Петлюри, 32)

13: 00 *

13:30 *
Лубни
ср, чт - 17:00 *
Полтава автовокзал
ср, чт - 19:00 *
Харків автовокзал (пр-т Гагаріна)
ср, чт - 21:00 *
Дніпропетровськ автовокзал (26-я, 27-я пл.)
чт, пн - 00:00
Запоріжжя автовокзал
чт, пн - 1:30

Україна-Німеччина

Виїзд з України: вівторок, субота

Місто відправлення Місце посадки і висадки Час відправлення Час прибуття **
Київ автостанція «Київ»
(ж / д вокзал, вул. С.Петлюри, 32)
автостанція «Дачна»
7:00

7:15

Житомир автовокзал (1-а, 2-я пл.) 9:00
Рівне автовокзал (11-я, 12-а, 13-а пл.) 11:00
Львів автовокзал «Стрийський» (1-я пл.) 14:00
Котбус ZOB
4:30 *
Берлін ZOB
6:00 *
Шверін Rasthof Stolpe
8:30 *
Гамбург ZOB
10:00 *
Бремен ZOB
11:30 *
Оснабрюк ZOB
12:30 *
Мюнстер ZOB
13:30*


Німеччина-Україна

Виїзд з Німеччини: вівторок, субота

Місто відправлення Місце посадки и висадки Час відправлення Час прибуття **
Мюнстер ZOB 5:30
Оснабрюк ZOB 6:30
Бремен ZOB 8:30
Гамбург ZOB 10:30
Шверін Rasthof Stolpe 12:30
Берлін ZOB 14:00
Котбус ZOB 16:00
Львів автовокзал «Стрийський» (1-я пл.)
6:00 *
Рівне автовокзал (11-я, 12-а, 13-а пл.)
9:00 *
Житомир автовокзал (1-а, 2-я пл.)
11:30 *
Київ автостанція «Дачна»
автостанція «Київ»
(ж / д вокзал, вул. С.Петлюри, 32)

13:00*

13:30*

*
час прибуття на наступну добу.
** час прибуття в пункт призначення може відхилятися від зазначеного часу в таблицях в межах ± 2-4-х годин в зв'язку з неможливим визначенням простою автобуса на кордонах і непередбаченими заторами на дорогах.

Компанія залишає за собою право вносити зміни та доповнення до розкладу маршруту.

Всі автобуси Україна-Німеччина-Україна прибувають на автобусні або залізничні вокзали, тому пасажири, які планують поїздку в інші міста, зможуть заощадити свій час і фінанси на переміщення всередині країни.

Більш детальну інформацію про розклад рейсів до Німеччини можна дізнатися у наших професійних співробітників в робочий час з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00.

Компанія «Бенс Експрес» на регулярній основі пропонує автобусні рейси до Німеччини з Києва та інших міст України, таких як Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтава, Житомир, Рівне, Львів. Ми маємо величезний досвід в області міжнародних пасажирських перевезень, тому знаємо, що потрібно для максимально комфортної подорожі. Скориставшись послугами компанії, Ви отримаєте європейський сервіс, безпечну і незабутню поїздку автобусом до Німеччини з України і назад.

Ми цінуємо Ваш час і розуміємо, що хоч би яким не був комфортабельним і зручним автобус, Вам скоріше хотілося б прибути в пункт призначення. Адже у кожного пасажира свої плани - довгоочікувана зустріч з родичами, рішення робочих справ або цікава екскурсійна програма. Тому розклад автобусів в Німеччину ми складаємо так, щоб максимально скоротити час у дорозі. Звичайно ж, в дорозі можуть виникнути невеликі відхилення від графіка, але їх причиною можуть бути тільки затримки на кордонах, погані погодні умови або затори на дорогах.

Автобус з України в Німеччину відправляється в наступні дні:

  • із Запоріжжя, Дніпра і Харкова - щопонеділка і щоп'ятниці,
  • з Полтави і Лубен - щовівторка і щосуботи,
  • з Києва, Житомира, Рівного та Львова - кожен вівторок, четвер і суботу.

Щоб підібрати зручний рейс, ознайомтесь з розкладом автобусів Україна Німеччина і точним часом їх відправлення з Вашого міста нижче в таблиці. Просимо не забувати про те, що з'явитися на посадку необхідно за 30 хвилин до відправлення автобуса, оскільки перед рейсом ще потрібно зареєструватися у представника компанії і встигнути здати речі в багажне відділення.

Всі автобуси Україна-Німеччина-Україна прибувають на автобусні або залізничні вокзали, тому пасажири, які планують поїздку в інші міста, зможуть заощадити свій час і фінанси на переміщення всередині країни.

Більш детальну інформацію про розклад рейсів до Німеччини можна дізнатися у наших професійних співробітників в робочий час з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 17:00.

 

4.4 з 5 (88%) 57

Найгірше Найкраще