Київ-Штутгарт

1700 грн
Штутгарт

Штургарт є столицею землі Баден-Вюртемберг і одним з важливих промислових мегаполісів Німеччини.

Будучи розташованим серед виноградників і лугів, Штутгарт, швидше за все, нагадує величезне село, що займається виноробством. Адже саме тут завдяки місцевому м'якому клімату дозрівають кращі світлі і темні сорти винограду.

Незважаючи на свій сільський вигляд, в Штутгарті проживає близько 613 тисяч чоловік і за цим показником місто займає шосте місце в країні. Жителі Штутгарта пишаються тим, що саме їхнє місто є батьківщиною найпрестижніших автомобілів серед світових виробників - «Porshe» і «Mercedes-Benz».

Штутгарт визнаний самим туристичним і музичним центром Німеччини. Тут Ви можете вибрати розваги на будь-який смак - від відвідування відомих музеїв, галерей, театрів, фестивалів, концертів, прогулянок на пароплавах, парків, престижних магазинів, до більш спокійних і релаксуючіх в різних спа-комплексах.

Хочете побачити всі визначні пам'ятки Штутгарта своїми очима? Тоді поспішіть купити квиток на автобус в Штутгарт. Саме в цьому питанні компанія «Бенс Експрес» до Ваших послуг та готова запропонувати кращі варіанти автобусних рейсів до цього чудового міста. Завдяки багаторічному досвіду в цій галузі ми чітко знаємо, що потрібно пасажиру під час подорожі, щоб він залишився задоволений поїздкою.

Переваги

У Вас є можливість придбати квиток на автобус в Штутгарт за прийнятною ціною. Кожен автобус Київ-Штутгарт відповідає європейським стандартам. Перед відправкою в рейс всі автобуси в обов'язковому порядку проходять ретельну технічну перевірку у кращих українських та європейських фахівців. Безпеку і комфорт поїздки забезпечать досвідчені водії, стаж водіння яких більше 10 років.

Детальна інформація про графік руху автобусів та маршрут їх руху вказана в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №2».

Бронювання квитків на автобус в Штутгарт

Квитки на автобус Київ-Штутгарт можна замовити через сайт нашої компанії, скориставшись сервісом онлайн бронювання, або залишити заявку через форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти».

За п'ять днів до дати виїзду не забудьте передзвонити нам в офіс, щоб підтвердити свій виїзд і отримати детальну інформацію про поїздку - номер автобуса, місце і час його відправлення, і контактний телефон водіїв.

Як оплатити квиток?

Купити квиток можна в офісі компанії або перевести гроші на розрахунковий рахунок. Банківські реквізити і призначення платежу вказані в розділі «Контакти». В випадку оплати через банк, пасажир зобов’язаний на посадку прийти з квитанцією про оплату та в автобусі у водія обміняти її на оригінал квитка.

Вартість квитка на автобус в Штутгарт вказана в розділі «Тарифи».

Київ-Штутгарт

Маршрут Вартiсть (туди/туди-назад), в грн
Київ-Штутгарт 1700/2900 ₴

Інші популярні маршрути

 

0 з 5 (0%) 0

Найгірше Найкраще