Київ - Ганновер

1650 грн
Ганновер

Ганновер - це красива столиця землі Нижня Саксонія, яка також є великим виставковим центром Німеччини. Саме це місто вміло поєднує в собі витонченість, європейську культуру і сучасність.

За своєю суттю він є невеликою провінцією, вражаючою тишею, спокоєм і розміреним способом життя.

Тому нерідко саме сюди приїжджають численні туристи, які бажають відчути дивовижну атмосферу багаторічної історії Європи.

Переваги

Наша компанія здійснює пасажирські перевезення вже не перший рік і за цей час зуміла заробити відмінну репутацію. Пропонуючи своїм пасажирам автобус Київ Ганновер, ми впевнені, що йдемо правильним шляхом. Адже всі рейси здійснюються на комфортабельному транспорті з найкращим сервісом. Вирушаючи з міста Київ Ганновер автобус обладнаний системою кондиціонування, клімат-контролю, відео- і аудіосистемою, комфортабельними кріслами з відкидними спинками. Під час поїздки Вам запропонують чашечку чаю або кави, які вже включені у вартість квитка на проїзд. Ми дбаємо про комфорт кожного пасажира, щоб після поїздки залишилися тільки позитивні емоції.

Інформація про графік і маршрут руху міжнародних автобусів в Ганновер доступна на нашому сайті в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №1».

Бронювання квитків в Ганновер

Забронювати квиток можна на сайті нашої компанії. Заповнюєте форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти». Вказуєте заплановану дату поїздки, прізвище та ім'я, контактний номер телефону. Якщо Ви бронюєте квитки туди і назад, необхідно обов'язково вказати зворотну дату виїзду. Ми забронюємо Вам місце в автобусі і підтвердимо Ваше замовлення в електронному вигляді.

Також Ви можете замовити квиток у наших фахівців, набравши один з контактних телефонів, вказаних на сайті.

Як оплатити квиток?

Купити квиток Ви можете у нас в офісі або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Вартість квитка зазначена в розділі «Тарифи».

Нехай Ваша поїздка стане незабутньою, а ми допоможемо Вам в цьому!

Київ-Ганновер

Маршрут Вартiсть (туди/туди-назад), в грн
Київ-Ганновер 1650/2800 ₴

Інші популярні маршрути

 

0 з 5 (0%) 0

Найгірше Найкраще