Київ - Дюссельдорф

1700 грн
Дюссельдорф

Дюссельдорф - одне з найцікавіших і елегантних міст Німеччини. Це дивовижне місце, наповнене історичними пам'ятками і невеликими вуличками, у своєму неповторному архітектурному виконанні.

Даний маршрут особливо популярний не тільки серед туристів, які приїжджають помилуватися Старим містом, а й серед тих, хто мріє не відставати від найстильніших модниць Європи.

Адже Дюссельдорф - столиця німецької моди.

Переваги

Автобус в Дюссельдорф курсує регулярно і з високим сервісом.

Якщо хочеться насолодитися черговим голлівудським фільмом, в салоні завжди є телевізор. Коли хочеться трохи поспати, спеціальні крісла з відкидною спинкою дозволять і це. Навіть якщо Ви не комфортно почуваєте себе в звичайних автобусах, це не проблема, адже в наших салонах ефект заколисування абсолютно відсутній!

Сам рейс планується таким чином, щоб маршрут був найбільш коротким.

Вся інформація про графік руху автобусів та маршрут їх руху вказана на сайті в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №1».

Бронювання квитків в Дюссельдорф

Якщо Ви бажаєте замовити квиток на автобус Київ-Дюссельдорф, то зробити це Ви зможете, зателефонувавши за номерами телефонів, які вказані на сайті.

Також Ви можете залишити заявку через форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти», вказавши при цьому дату запланованої поїздки, прізвище та ім'я, свій контактний номер телефону. Якщо бронюєте квитки в обидві сторони, необхідно обов'язково вказати зворотну дату виїзду з Дюссельдорфа. Ми забронюємо Вам місце в автобусі і підтвердимо Ваше замовлення в електронному вигляді.

За п'ять днів до дати виїзду Вам обов'язково необхідно передзвонити нашим менеджерам, підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний номер водіїв.

Як оплатити квиток?

Купити квиток Ви можете у нас в офісі або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Вартість квитка зазначена в розділі «Тарифи».

Ми приготували спеціальні знижки і пропозиції, які неодмінно Вас зацікавлять!

Київ-Дюссельдорф

Маршрут Вартiсть (туди/туди-назад), в грн
Київ-Дюссельдорф 1700/2900 ₴

Інші популярні маршрути

 

5.0 з 5 (100%) 1

Найгірше Найкраще