Запоріжжя - Німеччина

Німеччина

Ще декілька років назад здійснити подорож із Запоріжжя до Німеччини було проблематично. На сьогоднішній день завдяки регулярним автобусним рейсам, які здійснюються нашою компанією, безтурботна та комфортна подорож в даному напрямку стала реальністю.

Переваги

Прямі рейси із Запоріжжя до Німеччини. Комфортабельні транспортні засоби, висококваліфікований персонал і якісні дороги Європи дають Вам гарантію захоплюючої, безпечної і нестомлюючої подорожі. Всі автобуси обладнані системою кондиціонування і клімат-контролю. Для гарантування комфортних умов є зручні крісла, туалетна кімната, холодильник, все необхідне аудіо- та відеообладнання.

Детальну інформацію щодо графіка відправлення і тривалості поїздки дізнатися можна на нашому сайті в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №1».

Бронювання квитків

Щоб забронювати квитки на рейс Запоріжжя-Німеччина, потрібно лише заповнити форму онлайн бронювання або форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти» на нашому сайті. В такому випадку Вам обов'язково необхідно вказати заплановану дату поїздки, прізвище та ім'я, кінцевий пункт в Німеччині і контактний номер телефону. У разі броні квитка туди і назад, необхідно вказати зворотну дату виїзду. Ми забронюємо Вам зручне місце і підтвердимо Ваше замовлення в електронному вигляді.

За п'ять днів до дати виїзду Вам обов'язково необхідно передзвонити нашим менеджерам, підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний номер водіїв.

Крім цього, замовити квиток на наш рейс Ви можете у досвідченних фахівців, набравши один з телефонів, вказаних на сайті.

Як оплатити квиток?

Придбати квиток Ви можете у нас в офісі або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Вартість квитка зазначена в розділі «Тарифи».

Ми запропонуємо Вам тільки найкращі варіанти поїздки. Ви залишитесь задоволені!

Запорiжжя-Нiмеччина

Туди/
Туди-назад,
в гривнях
Дрезден Лейпциг Магдебург Брауншвейг Ганновер Бiлефельд Дортмунд Эссен Дуйсбург Дюссельдорф
Запорiжжя 1900/3300 ₴ 1900/3400 ₴ 1900/3400 ₴ 1950/3400 ₴ 1950/3400 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴

Інші популярні маршрути

 

4.8 з 5 (96%) 4

Найгірше Найкраще