Львів - Гамбург

1600 грн
Гамбург

Ви вирішили здійснити незабутню поїздку на автобусі в Гамбург і шукаєте необхідну інформацію? Ви на правильному шляху.

Наша компанія, піклуючись про своїх пасажирів, надає комфортабельні автобуси, поїздка в яких залишить у Вашій пам'яті тільки прекрасні спогади.

Переваги

Міжнародний рейс Львів-Гамбург здійснюється регулярно.

Всі автобуси, які надає наша компанія для перевезення пасажирів в Гамбург, обладнані кріслами підвищеної комфортності. В автобусі також встановлені кондиціонери, система клімат-контролю, аудіо- та відеосистема, холодильник, кавоварка і туалет. Відправлення міжнародних рейсів проводиться з центрального автовокзалу міста, що дуже зручно для пасажирів.

На сайті в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №3» доступна повна інформація про графік та маршрут руху Львів-Гамбург автобуса.

Бронювання квитків

Щоб забронювати квиток на міжнародний рейс Львів-Гамбург, Вам достатньо зателефонувати нашим менеджерам або оформити своє замовлення через форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти», вказавши при цьому дату запланованої поїздки, прізвище та ім'я, свій контактний номер телефону. Якщо бронюєте в обидві сторони, необхідно обов'язково вказати зворотну дату виїзду з Гамбурга. Ми забронюємо Вам місце в автобусі і підтвердимо Ваше замовлення в електронному вигляді.

За день до дати виїзду Вам обов'язково необхідно передзвонити нашим менеджерам, підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний номер водіїв.

Як оплатити квиток?

Купити квиток Ви можете у нас в офісі або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Вартість квитка зазначена в розділі «Тарифи».

Скористайтеся послугами нашої компанії, і Ваша поїздка не залишить Вас байдужими!

Львiв-Гамбург

Маршрут Вартiсть (туди/туди-назад), в грн
Львiв-Гамбург 1600/2800 ₴

Інші популярні маршрути

 

5.0 з 5 (100%) 1

Найгірше Найкраще