Київ-Нюрнберг

1650 грн
Нюрнберг

Сьогодні Нюрнберг - це європейське, красиве і вируюче життям місто Німеччини.

Тут дивовижним чином поєднуються середньовіччя і сучасність. Саме гармонійне співіснування історичного і сучасного, старого і нового приваблює тисячі туристів з інших країн.

Основною визначною пам'яткою Нюрнберга є, звичайно ж, резиденція німецьких королів - Нюрнберзька фортеця, що складається з Імператорської (замок Кайзербург) і Бургграфской фортеці. Архітектурні шедеври різних епох і стилів, собори і церкви (Богоматері, Святого Зебальда і Святого Лаврентія), старовинні міські укріплення, доглянуті парки і оригінальні фонтани («Подружня карусель», «Прекрасне джерело» і ін.) - все в Нюрнберзі неповторно красиво і живописно.

Ще однією візитною карткою Нюрнберга є найпопулярніший різдвяний ярмарок з атракціонами, який щорічно проходить на Торговій площі. За місяць до католицького Різдва центральна частина міста заповнюється численними наметами і торговими рядами, повних сувенірів, прикрас, ялинкових іграшок та солодощів.

Переваги

Купуючи у нас квиток на автобус Київ-Нюрнберг, у Вас є можливість побачити всі значущі місця Нюрнберга своїми очима, насолодитися містом і відчути його гостинну і затишну атмосферу. Кожен автобус в Нюрнберг обладнаний зручними кріслами з відкидними спинками, сучасною системою кондиціонування, телевізорами та безкоштовним доступом до бездротового інтернету (Wi-Fi).

Детальну інформацію щодо графіка руху автобусів і маршруту їх слідування Ви можете дізнатися на сайті в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №2».

Бронювання квитків на автобус в Нюрнберг

Так як це часто запитуваний маршрут, радимо бронювати квитки на автобус Київ-Нюрнберг заздалегідь. Існує кілька способів бронювання: можна забронювати квиток онлайн, заповнити форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти» або взяти в руки телефон і зателефонувати нам в офіс.

За п'ять днів до дати виїзду Вам обов'язково необхідно підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний телефон водіїв.

Як оплатити квиток?

Купити квиток можна у нас в офісі або перевести гроші на розрахунковий рахунок нашої компанії. Банківські реквізити і призначення платежу вказані в розділі «Контакти».

Вартість квитка на автобус в Нюрнберг вказана в розділі «Тарифи».

Київ-Нюрнберг

Маршрут Вартiсть (туди/туди-назад), в грн
Київ-Нюрнберг 1650/2800 ₴

Інші популярні маршрути

 

0 з 5 (0%) 0

Найгірше Найкраще