Київ - Гамбург

1600 грн
Гамбург

Гамбург - дивовижний європейський куточок з давньою історією, який є другим за своєю величиною містом в Німеччині.

Саме в цьому місці затишно розташувалися морські та річкові порти, що дозволило Гамбургу стати одним з найбільших і розвинених промислових центрів, як на території Німеччини, так і в складі Європи в цілому.

Сьогодні ми пропонуємо Вам відвідати це незвичайне і цікаве німецьке містечко за допомогою наших регулярних рейсів.

Переваги

Обравши рейсовий автобус Київ-Гамбург, Ви зможете зробити поїздку в це чудове місто за мінімальними тарифами. Крім того, доступна ціна - це далеко на всі переваги співпраці з нашою компанією, оскільки сьогодні ми пропонуємо своїм пасажирам найвищу якість сервісного обслуговування, а також комфорт та безпеку протягом всієї поїздки. Для цього ми забезпечуємо кожен рейс сучасними автобусами, які в повному обсязі відповідають європейським стандартам якості. Київ-Гамбург автобус ми пропонує і з тієї простої причини, що сьогодні розроблені максимально зручні і цікаві маршрути руху. Тому у нас немає ніяких сумнівів в тому, що поїздка принесе Вам масу незабутніх приємних вражень.

Всю інформацію щодо актуальних маршрутів автобусів Ви зможете дізнатися в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №3». Тут Ви ознайомитесь з точним графіком руху автобусів і зможете прорахувати, скільки часу автобус проводить в дорозі.

Бронювання квитків в Гамбург

Ми подбали про те, щоб бронювання квитків на автобус Київ-Гамбург було максимально зручним. Потрібно лише на нашому сайті на сторінці «Онлайн бронювання квитків» заповнити всі поля, або форму, передбачену в розділі «Контакти». Ви вказуєте заплановану дату поїздки, прізвище та ім'я, свій контактний номер телефону. Якщо Ви бронюєте квитки туди і назад, необхідно обов'язково вказати зворотну дату виїзду. Ми забронюємо Вам місце в автобусі і підтвердимо Ваше замовлення в електронному вигляді.

Також Ви можете замовити квиток у наших фахівців, набравши один з контактних телефонів, вказаних на сайті.

За день до дати виїзду Вам обов'язково необхідно передзвонити нашим менеджерам, підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний номер водіїв.

Київ-Гамбург

Маршрут Вартiсть (туди/туди-назад), в грн
Київ-Гамбург 1600/2800 ₴

Інші популярні маршрути

 

0 з 5 (0%) 0

Найгірше Найкраще