Київ - Бремен

1600 грн
Бремен

Відвідування Бремена - це завжди яскрава, запам'ятовуюча подія, здатна залишити незабутній слід у Вашій пам'яті.

Старовинне місто з його давньою історією буде цікаве як любителям історії, так і прихильникам шопінгу. Величезне число туристів щороку прибуває в Бремен, щоб насолодитися Міською Ратушею, архітектурними пам'ятками, соборами і музеями.

Будучи великим науковим центром, він приваблює безліч вчених, студентів і науковців. Цікаве і культурне життя - це народні гуляння і різні традиційні свята.

Ми пропонуємо вам зануритися в світ найстарішого німецького міста за допомогою наших послуг.

Переваги

Міжнародні маршрути від столиці України до Бремена виконуються в постійному режимі. Технічний стан автобусів відповідає усім європейським стандартам якості. Під час поїздки ми пропонуємо пасажирам лише найкращі умови.

Ви можете швидко і оперативно замовити квиток на автобус Київ-Бремен на будь-яку необхідну дату. Ваша туристична подорож, сімейна поїздка або ділове відрядження разом з нами не доставлять Вам зайвого клопоту і переживань.

Вся інформація про графік руху автобусів та маршрут їх руху вказана на сайті в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №3».

Бронювання квитків в Бремен

Замовлення квитків на дату, що Вас цікавить, на нашому сайті - це унікальна можливість здійснити поїздку на комфортабельному автобусі в дивовижне місто Німеччини - Бремен. Ми пропонуємо Вам забронювати квитки прямо зараз. Для цього Вам необхідно заповнити форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти». Вам обов'язково необхідно вказати заплановану дату поїздки, прізвище та ім'я, свій контактний номер телефону. Якщо Ви бажаєте забронювати квитки в обидві сторони, Вам необхідно вказати зворотну дату виїзду з Бремена. Ми забронюємо Вам місце в автобусі і підтвердимо Ваше замовлення в електронному вигляді.

За день до дати виїзду Вам обов'язково необхідно передзвонити нашим менеджерам, підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний номер водіїв.

Також Ви можете замовити квиток у наших фахівців, набравши один з контактних телефонів, вказаних на сайті.

Як оплатити квиток?

Купити квиток Ви можете у нас в офісі або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Вартість квитка зазначена в розділі «Тарифи».

Київ-Бремен

Маршрут Вартiсть (туди/туди-назад), в грн
Київ-Бремен 1700/3000 ₴

Інші популярні маршрути

 

0 з 5 (0%) 0

Найгірше Найкраще