Київ - Берлін

1500 грн
Берлин

Сьогодні Берлін заслужено вважається туристичною перлиною Європи.

Адже це не просто сучасний багатомільйонний мегаполіс. Місто є одним з кращих історичних, архітектурних і культурних центрів в Європі.

У ньому розташовані численні музеї, пам'ятники архітектури, театри і концертні зали, парки, ресторани та паби. А що ще може бути краще для туриста?

Існують різні варіанти, як дістатися до Берліна з Києва.

Один із самих економічних - поїздка до Берліна на автобусі.

Переваги

Зручний розклад, безпека, комфорт під час поїздки, прийнятна ціна квитків на автобус до Берліна - далеко не всі наші переваги. Всі наші автобуси регулярно проходять технічний огляд і профілактичний ремонт на найкращих українських та європейських станціях технічного обслуговування. Завдяки цьому вони завжди знаходяться в справному стані. Тому безпеку перевезень ми можемо гарантувати.

Крім комфортабельності нашого транспорту, особливу увагу ми приділяємо і кваліфікованому персоналу. Адже їх завдання - зробити все можливе для забезпечення необхідних умов кожному пасажиру під час поїздки. Обравши рейсовий автобус нашої компанії, Ви залишитесь задоволені від послуг на європейському рівні.

Вся інформація про графік руху автобусів та маршрут їх руху вказана на сайті нашої компанії в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №3».

Бронювання квитків в Берлін

Краще заздалегідь спланувати поїздку і забронювати квитки, адже в пік туристичного сезону купити їх дуже складно. Ви можете замовити квитки Київ - Берлін, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті нашої компанії.

Також в розділі «Контакти» Ви можете залишити заявку через форму зворотного зв'язку, вказавши при цьому дату запланованої поїздки, прізвище та ім'я, свій контактний номер телефону. Якщо бронюєте квитки туди і назад, необхідно обов'язково вказати зворотну дату виїзду з Берліна. Ми забронюємо Вам місце в автобусі і підтвердимо Ваше замовлення в електронному вигляді.

За день до дати виїзду Вам обов'язково необхідно передзвонити нашим менеджерам, підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний номер водіїв.

Як оплатити квиток?

Купити квиток Ви можете у нас в офісі або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Вартість квитка зазначена в розділі «Тарифи».

Київ-Берлiн

Маршрут Вартiсть (туди/туди-назад), в грн
Київ-Берлiн 1500/2600 ₴

Інші популярні маршрути

 

0 з 5 (0%) 0

Найгірше Найкраще