Харків - Німеччина

Німеччина

За допомогою послуг, наданих нашою компанією, у всіх є шанс скористатися надійним видом пасажирських перевезень.

Запропоновані нами автобуси до Німеччини з Харкова є Вашою можливістю дістатися максимально швидко, зручно і насолодитися непідробним приємними враженнями і морем спогадів.

Ваш гаманець при цьому не постраждає. Ми здійснюємо перевезення пасажирів в Німеччину, з огляду на вимоги законодавства європейської країни.

Переваги

Прямі рейси в Німеччину з Харкова. Всі наші автобуси, що прямують за маршрутом Харків-Німеччина, регулярно проходять технічний огляд, мають всі комплектуючі, що забезпечують вдалу поїздку. Це і кондиціонери, система клімат-контролю, зручні сидіння, плазмовий телевізор, аудіо- та відео система, туалетна кімната.

Прийнятна вартість і європейська висока якість - основні переваги нашої компанії.

Вся інформація про графік руху автобусів та маршрути їх руху вказана на сайті в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №1».

Бронювання квитків

Є декілька способів, щоб забронювати квиток на рейс Харків-Німеччина. Один із них – це замовлення через форму онлайн бронювання на сайті нашої компанії. Інший варіант - заповнити форму зворотного зв'язку в розділі «Контакти». Вам обов'язково необхідно вказати заплановану дату поїздки, прізвище та ім'я, кінцевий пункт в Німеччині і контактний номер телефону. У разі броні квитка в обидві сторони, необхідно вказати зворотну дату виїзду. Підтвердження замовлення буде надіслано в електронному вигляді.

За п'ять днів до дати виїзду Вам обов'язково необхідно передзвонити нашим менеджерам, підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний номер водіїв.

Не маєте доступу до мережі Інтернет? Тоді телефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті телефонами.

Як оплатити квиток?

Купити проїзний квиток Ви можете у нас в офісі або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Вартість квитка зазначена в розділі «Тарифи».

Вдалої поїздки!

Харкiв-Німеччина

Туди/
Туди-назад,
в гривнях
Дрезден Лейпциг Магдебург Брауншвейг Ганновер Бiлефельд Дортмунд Эссен Дуйсбург Дюссельдорф
Харкiв 1900/3300 ₴ 1900/3400 ₴ 1900/3400 ₴ 1950/3400 ₴ 1950/3400 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴

Інші популярні маршрути

 

5.0 з 5 (100%) 1

Найгірше Найкраще