Дніпро - Німеччина

Німеччина

Хочете, щоб Німеччина стала набагато ближчою для Вас? Тоді варто звернути увагу на послуги нашої компанії. Якщо ж Ваш відправний пункт Дніпропетровськ, тоді на територію розвиненої європейської країни Ви можете дістатися в затишному салоні нашого автобуса Дніпропетровськ-Німеччина.

Подорож бере початок від центрального автовокзалу міста. Протягом усього рейсу відбуваються короткочасні технічні зупинки.

Переваги

Ми пропонуємо прямі рейси в Німеччину з Дніпропетровська. Тепер Вам не потрібно буде їхати до Києва чи Львова, щоб звідти дістатися до Німеччини. Автобусами з Дніпропетровська Ви можете доїхати до таких міст як Дрезден, Лейпциг, Магдебург, Брауншвейг, Ганновер, Білефельд, Дортмунд, Ессен, Дуйсбург, Дюссельдорф.

Більшість рейсів в призначене місце прибувають вранці, тому в день прибуття Ви вже можете здійснити масу запланованих справ. Всі засоби пересування нашої компанії відзначаються комфортабельністю, сучасністю, що дає відчуття спокою і комфорту.

Вся інформація про графік руху автобусів та маршрути їх руху вказана на сайті в розділі «Розклад рейсів. Маршрут №1».

Бронювання квитків

Замовити потрібну кількість квитків на рейс з Дніпропетровська до Німеччини можна різними способами.

Найбільш простим для Вас стане дзвінок за телефонними номерами в розділі «Контакти» або відправка заявки через зворотну форму на сайті. Вам обов'язково необхідно вказати заплановану дату поїздки, прізвище та ім'я, кінцевий пункт в Німеччині і контактний номер телефону. Якщо бронюєте квитки туди і назад, необхідно вказати зворотну дату виїзду. Ми забронюємо Вам зручне місце і підтвердимо Ваше замовлення в електронному вигляді.

За п'ять днів до дати виїзду Вам обов'язково необхідно передзвонити нашим менеджерам, підтвердити свою поїздку, дізнатися номер автобуса і контактний номер водіїв.

Як оплатити квиток?

Купити квиток Ви можете у нас в офісі або перерахувати гроші на розрахунковий рахунок компанії.

Вартість квитка зазначена в розділі «Тарифи».

Дніпро-Нiмеччина

Туди/
Туди-назад,
у гривнях
Дрезден Лейпциг Магдебург Брауншвейг Ганновер Бiлефельд Дортмунд Эссен Дуйсбург Дюссельдорф
Днiпро 1900/3300 ₴ 1900/3400 ₴ 1900/3400 ₴ 1950/3400 ₴ 1950/3400 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴ 2000/3500 ₴

Інші популярні маршрути

 

4.5 з 5 (90%) 2

Найгірше Найкраще